Preskoči na glavni sadržaj

UREĐENJE SPEEDSTERA II faza











Malo sam se primio posla,kupio poliester setove i napravio redizajn upravljačke ploče.Posložio urice i lampice,polakirao unutrašnjost,stavio nove felge i gume (naprijed 205,odozada 225) malo sve ušminkao i razlika se vidi.Još mi je bio ostao samo motor...

Primjedbe

Objavi komentar