Preskoči na glavni sadržaj

PRIPREMA "ZELENO-BELOGA" ZA ODLAZAK U SPA

















...dogovor je pao...Klemenu curi ulje iz motora (motor troši ulja kao i benzina) pa će doći do mene da izvadimo loš motor iz kombija i stavimo dobar iz njegovog toplesa (buba cabrio).
Osam sati ujutro,Klemen se javio iz Krškoga da mu treba još pola sata.Kad je stigao,popili smo kavicu i u deset je sati motor već bio vani.Pala je procjena da smo do pet-šest gotovi...a onda zlo i naopako...Prvo su na motoru od toplesa puknuti šarafi na glavama od ispuha.Probušili smo nove rupe,narezali navoje i to riješili.Predihtali smo motor i "samo" trebali promijeniti zamašnjak.Sa staroga motora smo to odradili super...a kad smo skidali sa novoga slomili smo šaraf nosača motora.Nismo imali blokadu zamašnjaka pa smo zakajlali pajser na njega,a on nije izdržao.Taman se pojavio Tomo (čitaj Gugo,ratlook) i izjavio da on ima blokadu zamašnjaka doma.Normalno da smo ga poslali po nju,a u međuvremenu popili pivice koje je donio sa sobom da se osvježimo.Sa blokadom,zamašnjak smo skinuli bez problema,ali onda opet bušenje,opet narezivanje navoja...Vrijeme leti,mi sve umorniji,svjesni da danas ipak nećemo to završiti montiramo adapter prednjega nosača motora i opet problemi.Na novome bloku nema rupa...izgleda da su nam ovoga puta najpotrebniji alati brusilica i bušilica...Još samo grana,frga i alternator...i opet kemija.Grana iz kombija (starog motora) ne paše jer je za jednostruki usis,sa toplesa (novog motora) ne paše jer je od 1300 (30mm)pa smo morali uzeti granu sa moga cabria bez grijanja i pripasati na motor.Stavili smo novi alternator (Klemen je rakao da je ispravan)sve posložili i to je to.Motor je spreman za ugradnju...11 sati navečer (ili 23 sata) javlja se Krešo kak nam ide...ako te zanima dođi nam pomoći...i za dvadeset minuta Krešo je na vratima dvorišta.Sada kad nas je troje motor je unutra za dvadeset minuta,sve je spojeno i sad samo treba upaliti.Klemen okrene ključ...malo vergla i brummmmm...motor radi.Motor radi,ali lampica od alternatora svijetli?!Možda je rele?Skinuli smo rele,zamijenili ga sa drugim...upalili...svijetli!WTF!Nervozni,umorni,zmazani skinuli smo ponovo granu od frge,doghouse zamijenili cijeli alternator drugim...lagano u tišini...bez riječi...
Sve smo ponovo složili...pogledali se...Klemen je okrenuo ključ...i NE SVIJETLI!!!Konačno sve radi!!
Krešo odlazi doma,mi na pranje i spavanje...ujutro pregledavanje svih spojeva,štelanje i završno pritezanje i proba.Kombi radi ko singerica,vuče ko bik...jednom rječju SPREMAN JE ZA SPA!
GO KLEMEN GO !!!

Primjedbe

Objavi komentar

Popularni postovi s ovog bloga

FACEBOOK I INSTAGRAM PROFIL

Drago mi je da ste posjetili moj blog, ali zbog gužve u radioni i jednostavnijeg objavljivanja na facebooku i instagramu odlučio sam malo zapostaviti ovaj blog i novosti objavljivati tamo. Link za fb stranicu je: https://www.facebook.com/Gringova-gara%C5%BEa-111726363872666 ( Gringova garaža ), a na instagramu je profil pod imenom: gringos_garage . Nadam se da ćete nas nastaviti pratiti.

Facelifting

Za novu sezonu "pale" su i nove felge... Nova sjedala koje je frend Fara, koji više voli variti nego popiti pivu, morao prepraviti zbog visine sjedenja (ja u bubi volim sjediti "na podu"). U drugoj fazi pada i tapeciranje... Spuštanje zadnjega kraja za 3,5cm ... Lakiranje prednjega spojlera i "vanjsko sjenilo" za sunce što na autocesti slikano iz auta izgleda ovako ... Nova muzika, maska zvučnika na zadnjoj polici i platforma za umorne noge suvozača... Za ovu godinu dosta radova i sada opet vožnja... Nešto sam radova ostavio i za sljedeću zimu čisto da mi ne bi bilo dosadno. Ukupno sam do sada u 2 sezone nabrao skoro 10000 km što za jednoga oldtimera i nije tako loše.

Povratak Westy-a u Zagreb i lagani pregled

Prije nego počnem pisati o radovima na ovoj ljepotici evo par slikica kako je izgledala na početku. Slike govore više od rječi...