Preskoči na glavni sadržaj

WESTFALIA SE NAPOKON VOZI U MOJU GARAŽU









Došao je konačno i taj dan.T2 je utovaren na šlepu i sretno je stigao u moju garažu.Zimske radosti konačno mogu početi!

Primjedbe

  1. YEEEEAAAH!!!! Go Gringo go...Biti ce on ko bombon...

    OdgovoriIzbriši

Objavi komentar