WESTFALIA SE NAPOKON VOZI U MOJU GARAŽU siječnja 11, 2010 Došao je konačno i taj dan.T2 je utovaren na šlepu i sretno je stigao u moju garažu.Zimske radosti konačno mogu početi! Podijeli Dohvati vezu Facebook X Pinterest e-pošta Druge aplikacije Podijeli Dohvati vezu Facebook X Pinterest e-pošta Druge aplikacije Primjedbe Bajadera12. siječnja 2010. u 21:57YEEEEAAAH!!!! Go Gringo go...Biti ce on ko bombon...OdgovoriIzbrišiOdgovoriOdgovoriDodaj komentarUčitaj više... Objavi komentar
YEEEEAAAH!!!! Go Gringo go...Biti ce on ko bombon...
OdgovoriIzbriši