MONTAŽA ŠATORA lipnja 22, 2012 Šator je tu pa ga treba i montirati... Podijeli Dohvati vezu Facebook X Pinterest e-pošta Druge aplikacije Podijeli Dohvati vezu Facebook X Pinterest e-pošta Druge aplikacije Primjedbe Bajadera25. lipnja 2012. u 22:20Ništa bez "deda Ivice"... :-)OdgovoriIzbrišiOdgovoriOdgovoriDodaj komentarUčitaj više... Objavi komentar
Ništa bez "deda Ivice"... :-)
OdgovoriIzbriši